Azkend 2

Windows 8.1 için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 5.99$
  • Boyut 56.9 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 10tons Ltd
Sürükleyici bir hikayeye sahip bir bulmaca oyunu arıyorsanız Azkend 2 tam size göre.

Sürükleyici bir hikayeye sahip bir bulmaca oyunu arıyorsanız Azkend 2 tam size göre.

5.99$ gibi bir ücret ödeyerek sahip olacağınız, her yaştan oyun severe hitap eden Azkend 2 oyununu çok seveceksiniz.

Liverpool'dan New York'a seyehat ederken gemi büyük bir girdap içine girer. Ailelerin olduğu gemiyi kurtarmak ve insanları yaşamasını sağlamak sizin göreviniz. Oyunda dikkatli düşünerek stratejinizi geliştirin ve bu masum insanları kurtarın. Oyunda 3 farklı zorluk seviyesi var. Grafikler harika ve en ince ayrıntısına kadar işlenmiş. Bu oyunun başından kalkmak istemeyeceksiniz. Kontrolleri oldukça kolay olan oyunda yön tuşlarını ve fareyi kullanmanız yeterli.

Hikaye Modunda oyun değişen onlarca heyecan verici düzeylerin keyfini çıkarın. Oyunda bulunan muhteşem tam ekran animasyonlu sahneleri ve profesyonel ses efektleri oyun severleri tatmin edecek düzeyde diyebilirim. Ayrıca oyunda yer alan meydan okuma modunda ekstra zaman ve madalya kazanabilirsiniz.

Fantastik bir maceraya konuk olacağınız oyun boş zamanlarınızı değerlendirmek için mükemmel bir alternatif olan Azkend 2 oyunu içerisinde; Kolay oyun denetimleri, Benzersiz elle çizilmiş animasyon sahneleri, Macera, Süre ve Meydan Okuma Modu olmak üzere 3 oyun modu, 60 zorlu seviye, Profesyonel ses efektleri, Sinematik oyun müziği gibi bir çok eğlenceli özellikler yer alıyor.

Azkend 2 indir